O Gimnazjum
Organizacja roku 2015/2016
Galeria
Menu Rozwijane - demo
aa generated by VisualSlideshow.com
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 odbędzie się:


- dla klas I o godz. 9.00


- dla klas II i III o godz. 10.15

 

 

Msza o godz. 11.00.

 


Prosimy o przybycie w stroju galowym.

Klasy I w roku szkolnym 2015/2016

 

Informacje odnośnie podziału na klasy będzie podana 31 sierpnia.

Podręczniki do klas I w roku szkolnym 2015/2016

 

Szczegółowe informacje dotyczące darmowych podręczników dostępne są w zakładce:

 

"Dla ucznia" -> "Darmowe podręczniki" -> "Wyciąg z regulaminu" oraz "Regulamin"

Stypendia naukowe im. Jana Mroza

 

Uczniowie,którzy w roku szkolnym otrzymali stypendia naukowe im. Jana Mroza


w wysokości 1000zł:

 

 

- Sylwia Wołczak IIIc (średnia 5,83)

 

- Marta Ochman IIIa (średnia 5,72)

 

- Kamil Kowalski IIIa (średnia 5,72)

 

- Krzysztof Peszuk IIa (średnia 5,57)

 

- Anna Wasilewska IIIc (średnia 5,61)

Podziękowanie dla Janex International Sp. z o.o.

 

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców oraz Uczniowie


Gimnazjum nr 5 im. Tadeusza Kościuszki w Warszawie

 

 

dziękują

 

 

 Janex International Sp. z o. o.

 

 

Przyjacielowi Szkoły i Mecenasowi zdolnej młodzieży, za wsparcie finansowe

 

naszej działalności oświatowej.

 

 

 

Warszawa, 26 czerwca 2015 r.

Podziękowanie dla Pani Joanny Zawadzkiej - Mróz

 

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców oraz Uczniowie


Gimnazjum nr 5 im. Tadeusza Kościuszki w Warszawie

 

 

dziękują

 

 

Pani Joannie Zawadzkiej-Mróz  

 

reprezentującej firmę Janex International Sp. z o. o.

 

 

Przyjacielowi Szkoły i Mecenasowi zdolnej młodzieży, za wsparcie finansowe

 

naszej działalności oświatowej.

 

 

Warszawa, 26 czerwca 2015 r.

Nowy Poczet Sztandarowy

 

Z dumą zawiadamiamy, iż w dniu 18.06.2015r. podczas posiedzenia Rady Pedagogicznej został

 

zatwierdzony nowy skład Pocztu Sztandarowego.

 

 

Nasze Gimnazjum reprezentować będą:

 

1. Katarzyna Flont

 

2. Jakub Szalewski

 

3. Julian Błoński

 

4. Natalia Janasiewicz

 

5. Aleksandra Zdanowska

 

6. Dorota Wurst

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

 

 - klas III - czwartek, godz. 17.00

 

 - klas I i II - piątek, godz. 9.00

Wyniki warszawskiego konkursu Empik School na najlepszą prezentację multimedialną!

 

I miejsce - Aleksandra Melnyk z klasy Ia, wygrywając główną nagrodę w postaci

 

semestralnego kursu językowego w szkole Empik

 

 

II miejsce - Katarzyna Fabisiak z klasy IIc

 

III miejsce - Aleksandra Konopka z klasy IIId

 

 

Wyróżnione zostały również Karolina Kolibabska z klasy Ib oraz Zuzanna Czechowska z klasy Ia

 

 

Gratulujemy!

DRODZY UCZNIOWIE KLAS PIERWSZYCH!

 

Dnia 1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole odbędzie się Dzień Języka Angielskiego.

 

c.d. "Czytaj więcej"

Wyniki konkursu literackiego i fotograficznego o GNŻ

 

Wyniki konkursu zostały zamieszczone w zakładce:

 

Dla ucznia -> Konkurs Wiedzy o Grobie Nieznanego Żołnierza -> Aktualności

Dla ucznia
Menu Rozwijane - demo
Dla rodzica
Menu Rozwijane - demo
e-dziennik
Menu Rozwijane - demo
Aktualnie online
bullet.gif Gości online: 1

bullet.gif Użytkowników online: 0

bullet.gif Łącznie użytkowników: 2
bullet.gif Najnowszy użytkownik: Aneta
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło